Úplety | Závěsy-látky - látky pro vaše originální modely

Úplety

Úplety

Úplet je oblíbená velmi elastická, splývavá a vzdušní látka vhodná na různé oděvy, zejména trička, mikiny, tepláky, šaty, kalhoty, legíny, topy, kardigány, legíny ale také taneční šaty a kostýmy, sportovní oděvy, požívá se i jako elastická podšívka na podšívání např. šatů nebo sukní. Díky pružnosti a vzdušnosti je nošení úpletových oděvu mimořádně komfortní. Někdy se úpletu říka také jersey, bistretch, tričkovina nebo jednoduše úpletová látka. 
 
Naše úplety jsou buď:
- klasické
bavlněné a polyesterové tričkoviny
- hutnější
viskózové a lycrové úplety, které představují mezistupeň mezi klasickou tričkoviny a plavkovinou 
(jejich odolnost a celková životnost je tedy mnohem delší)
 
Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Elastický bavlněný úplet - bílý
   K DISPOZICI POSLEDNÍ 1,70m! Úplet je oblíbená elastická, splývavá, padavá a vzdušní látka vhodná na různé oděvy, zejména trička, mikiny, tepláky, šaty, kalhoty, topy, kardigány, ale také taneční šaty a kostýmy, sportovní oděvy, požívá se i jako elastická podšívka na podšívání např. šatů ..
  Bez DPH: 155,8CZK
  187,0CZK
 • Elastický viskózovo-lycrový úplet - vzorovaný černo-bílý 1
  Upozornění: K DISPOZICI poslední 2,40 m !! Úplet je elastická, padající, splývavá a vzdušní látka - výborně se přizpůsobí postavě, díky čemuž je pohyb v takovém oděvu mimořádně komfortní. Tento úplet patří mezi kvalitnější hutnější úplety s obsahem viskózy a lycry, a tudíž to není ..
  Bez DPH: 179,2CZK
  215,0CZK
 • Elastický viskózovo-lycrový úplet - vzorovaný černo-bílý 2
  Upozornění: K DISPOZICI poslední 3.40 m !! Úplet je elastická, padající, splývavá a vzdušní látka - výborně se přizpůsobí postavě, díky čemuž je pohyb v takovém oděvu mimořádně komfortní. Tento úplet patří mezi kvalitnější hutnější úplety s obsahem viskózy a lycry, a tudíž to není úplně tenká klasi..
  Bez DPH: 179,2CZK
  215,0CZK
 • Elastický lycrový úplet (tenčí plavkovina) - černý
  Elastický úplet je lehká vzdušná elastická látka vhodná zejména na lehké topy, šaty, sportovní a taneční šaty a kostýmy, body, legíny ... Tento úplet na omak i vzhledově připomíná lycru / plavkovinu, můžeme tedy říci, že je to mezistupeň mezi plavkovinou / lycrou a klasickým úpletem / tričkovin..
  Bez DPH: 158,3CZK
  190,0CZK
 • Elastický bavlněný úplet - černý
  Pružný úplet metráž je oblíbená lehká, vzdušná a velmi elastická látka vhodná na různé oděvy, zejména trička, mikiny, tepláky, šaty, kalhoty, topy, kardigány, ale také taneční šaty a kostýmy, sportovní oděvy, body, legíny, používá se i jako elastická podšívka na podšívání např. šatů nebo sukní. Někd..
  Bez DPH: 241,7CZK
  290,0CZK
 • Elastický lycrový úplet - černo-fialový květovaný
  Upozornění: K DISPOZICI poslední 2,80 m Úplet je univerzální splývavá, vzdušní a pružní látka - výborně se přizpůsobí postavě, díky čemuž je pohyb v takovém oděvu mimořádně komfortní. Někdy se úpletu říká také jersey, bistretch, tričkovina nebo prostě úpletová látka. Tento úplet patří mezi kv..
  Bez DPH: 236,7CZK
  284,0CZK
 • **SLEVA 30%** Elastický viskózovo-bavlněný úplet - tmavě šedý
  K DISPOZICI POSLEDNÍ 3,00m ve 2 kusech: 2,50m + 0,50m Úplet je oblíbená elastická, splývavá, vzdušná a lehká oděvní látka vhodná na různé oděvy, zejména trička, mikiny, tepláky, ale i splývavé šaty, kalhoty, topy, kardigány, taneční šaty a kostýmy, sportovní oděvy.  Tento úpl..
  Bez DPH: 104,2CZK 125,0CZK 180,0CZK
 • **SLEVA 50%** Lurexový úplet - stříbrno-krémový
  Lurexový úplet metráž (lurex) je oblíbená elastická splývavá vzdušná látka protkávaná třpytivými nitěmi. Je mírně elegantní a vhodný na různé oděvy, zejména trička, ale i splývavé šaty, kalhoty, topy, kardigány, taneční šaty a kostýmy, sportovní oděvy.  Je smetanový / krémový protkávaný..
  Bez DPH: 83,3CZK 100,0CZK 210,0CZK
 • **SLEVA 70%** Lurexový úplet - žlutozeleně-stříbrný
  Lurexový úplet metráž (lurex) je oblíbená elastická splývavá vzdušná látka protkávaná třpytivými nitěmi. Je mírně elegantní a vhodný na různé oděvy, zejména trička, mikiny, tepláky, ale i splývavé šaty, kalhoty, topy, kardigány, taneční šaty a kostýmy, sportovní oděvy. Je žluto-zelené barvy protkáv..
  Bez DPH: 54,2CZK 65,0CZK 210,0CZK
 • Elastický bavlněný úplet - jablkově zelený
  Úplet metráž je oblíbená elastická, splývavá, vzdušní látka vhodná na různé oděvy, zejména trička, mikiny, tepláky, šaty, kalhoty, topy, kardigány, ale také taneční šaty a kostýmy, sportovní oděvy, požívá se i jako elastická podšívka na podšívání např. šatů nebo sukní. Někdy se úpletu říká také jers..
  Bez DPH: 155,8CZK
  187,0CZK
 • Elastický viskózový úplet - ružový vzorovaný
  Upozornění: K DISPOZICI POSLEDNÍ 1,20m !! Úplet je splývavá, vzdušná a pružná látka - výborně se přizpůsobí postavě, díky čemuž je pohyb v takovém oděvu mimořádně komfortní. Tento úplet patří mezi kvalitnější hutnější viskózové úplety, není to tedy klasická tenká tričkovina, je ..
  Bez DPH: 304,2CZK
  365,0CZK
 • **SLEVA 70%** Elastický lycrový úplet - sýtě růžový
  Úplet je oblíbená elastická splývavá vzdušná oděvní látka vhodná na různé oděvy, zejména trička, mikiny, tepláky, ale i splývavé šaty, kalhoty, topy, kardigány, taneční šaty a kostýmy, sportovní oděvy. Tento úplet patří mezi úplety lycrového typu - je to mezistupeň mezi klasickými..
  Bez DPH: 54,2CZK 65,0CZK 180,0CZK