Satén svatební (pevný) | Závěsy-látky - látky pro vaše originální modely

Satén svatební (pevný)

Satén svatební (pevný)

Svatební satén (pevný) metráž je pevná elegantní látka, která výborně drží tvar a je vhodná na společenské, večerní, plesové, koktejlové a svatební šaty, sukně, taneční a divadelní šaty a kostýmy. Velmi oblíbeným se stal napr. při šití svatebních šatů, korzetů a větších skládaných sukní do pasu. 
Svatební satény z naší nabídky jsou matné.

 
Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Satén svatební (pevný) - sněhobílý
  Svatební satén (pevný satén) metráž je velmi oblíbená pevná svatební látka, která výborně drží svůj tvar a tvaruje postavu. Je ideální především na svatební příp. společenské šaty a sukně, živůtky, korzety, svatební vlečky, svatební obleky, bolerka a kabátky. Tento typ saténu je pevnější, tužší, s..
  Bez DPH: 300,0CZK
  360,0CZK
 • Satén svatební (pevný) - lomený bílý
  Svatební satén (pevný satén) metráž je oblíbená hrubší elegantní látka, který výborně drží svůj tvar a tvaruje postavu. Je ideální na pevnejší svatební šaty, sukně, predevším skládané sukně do pasu, korzety, bolerka a kabátky, pánske svatební obleky a vesty.  TIP:&..
  Bez DPH: 300,0CZK
  360,0CZK
 • Satén svatební (pevný) - smetanový
  Svatební satén (pevný satén) metráž je oblíbená hrubší elegantní látka, který výborně drží svůj tvar a tvaruje postavu. Je ideální na pevnejší svatební šaty, sukně, predevším skládané sukně do pasu, korzety, bolerka a kabátky, pánske svatební obleky a vesty.  TIP: Pokud c..
  Bez DPH: 300,0CZK
  360,0CZK