Kostýmovky, šatovky, tradiční oděvné látky

Kostýmovky, šatovky

Kostýmovky, šatovky

V této kategorii najdete různé látky tradičně používané na všechny druhy oděvů (kalhoty, sukně, saka, kostýmy, kabátky atd.), ale i na interiérové ​​doplňky, např. povlečení, ubrusy či závěsy. Jde o bežné šatové látky, z kterých se šijí oděvy na běžné nošní příp. business oděvy.
 
Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Elastická oděvní látka - černo-bíla s páskem
  K dispozici už jenom poslední 3,70m !! Popis a použití: tato kvalitní a velmi univerzální látka je vhodná tak na různé oděvy - sukně, šaty, saka, kalhoty, kostýmy, topy, ale i na interiérové ​​doplňky, např. polštáře, závěsy, ubrusy. Příjemná na dotyk, díky elastanu a elasticite pohodlná při n..
  Bez DPH: 101,7CZK
  122,0CZK
 • Viskózová oděvní látka - vanilková
  K dispozici už jen poslední 1,20m !! Popis a použití: tato kvalitní a velmi univerzální látka je vhodná tak na různé oděvy - sukně, šaty, saka, kalhoty, kostýmy, topy, ale i na interiérové ​​doplňky, např. polštáře, závěsy, ubrusy. Příjemná na dotyk, díky obsahu viskózy sa na ní netvoří žmolky..
  Bez DPH: 133,3CZK
  160,0CZK
 • Viskózová oděvní látka - oranžová
  K DISPOZICI POSLEDNí 2,90m! Popis a použití: tato kvalitní a velmi univerzální látka je vhodná tak na různé oděvy - sukně, šaty, saka, kalhoty, kostýmy, topy, ale i na interiérové ​​doplňky, např. polštáře, závěsy, ubrusy. Díky obsahu viskózy je příjemná na dotek a nevytváří žmolky. ..
  Bez DPH: 155,0CZK
  186,0CZK
 • Oděvní šusťáková látka - hnědá
  K dispozici už jen poslední 3,30 m !!!   Popis a použití: tato kvalitní a velmi univerzální látka šusťákového typu je vhodná tak na různé oděvy ale i na interiérové ​​doplňky, např. polštáře, závěsy, ubrusy.   Šířka: 88 cm Pružnost: ne Složení: 100% polyester Údržba: ..
  Bez DPH: 66,7CZK
  80,0CZK
 • Elastická oděvní látka - cihlově červená
  K dispozici už jen posledního 2,60m !! Tato strukturovaná oděvní látka (metráž) je velmi univerzální, vhodná tak na různé oděvy - sukně, šaty, kabátky, saka, ale i na interiérové ​​doplňky, např. ozdobné polštáře, závěsy, ubrusy. Je spíše lehčí, mírně padající, měkká a příjemná na dotek. Polyester..
  Bez DPH: 155,0CZK
  186,0CZK
 • Šusťáková dětská látka - růžová
  K dispozici už jen poslední 1,90 m!!!   Popis a použití: tato kvalitní a velmi univerzální látka šusťákového typu je vhodná tak na různé oděvy, predevším pro děti, ale i na interiérové ​​doplňky.   Šířka: 88 cm Pružnost: ne Složení: 100% polyester Údržba: ideální..
  Bez DPH: 66,7CZK
  80,0CZK
 • Lehká kostýmovka - bledě růžová
  Popis a použití: tato kvalitní a velmi univerzální lehká splývavá látka je vhodná tak na různé oděvy - lehké sukně, šaty, saka, kalhoty, kostýmy, topy, ale i na interiérové ​​doplňky, např. polštáře, závěsy, ubrusy. Je spíše tenší, jemná, příjemní na dotyk. Šířka: 144 cm Pružnost: ne Slože..
  Bez DPH: 133,3CZK
  160,0CZK
 • Viskózová oděvní látka - bordó
  Popis a použití: tato kvalitní a hodně univerzální látka je vhodná jak na různé oděvy - sukně, šaty, saka, kalhoty, kostýmy, topy, ale i na interiérové ​​doplňky, např. polštáře, závěsy, ubrusy. Bordó barva je hezky prošívaná barevnou nití - jemné proužky jdou po délce látky. Díky obs..
  Bez DPH: 170,8CZK
  205,0CZK
 • Elastická oděvní látka - khaki zelená
  K dispozici už jen posledního 2,90m !! Tato strukturovaná oděvní látka (metráž) je velmi univerzální, vhodná tak na různé oděvy - sukně, šaty, kabátky, saka, ale i na interiérové ​​doplňky, např. ozdobné polštáře, závěsy, ubrusy. Je spíše lehčí, mírně padající, měkká a příjemná na dotek. Polyester..
  Bez DPH: 155,0CZK
  186,0CZK
 • **SLEVA 60%** Elastická oděvní látka - bledě zelená se vzorem
  K dispozici už jen poslední 3,20 m!!!   Popis a použití: tato kvalitní a velmi univerzální látka je vhodná tak na různé oděvy - sukně, šaty, saka, kalhoty, kostýmy, topy, ale i na interiérové ​​doplňky, např. polštáře, závěsy, ubrusy. Díky elasticitě se nosí velmi pohodlně, je spíše ..
  Bez DPH: 66,7CZK 80,0CZK 210,0CZK
 • Lehká oděvní látka - jablkově zelená
  K DISPOZICI už jenom poslední 3,00m !! Tato strukturovaná oděvní látka (metráž) je velmi univerzální, vhodná tak na různé oděvy - sukně, šaty, kabátky, saka, ale i na interiérové ​​doplňky, např. ozdobné polštáře, závěsy, ubrusy. Je spíše lehčí, mírně padající, měkká a příjemná na dotek. Polyester..
  Bez DPH: 133,3CZK
  160,0CZK
 • Viskózová oděvní látka - jablkově bledě zelená
  K dispozici už jenom poslední 4,70m !! Popis a použití: tato kvalitní a velmi univerzální látka je vhodná tak na různé oděvy - sukně, šaty, saka, kalhoty, kostýmy, topy, ale i na interiérové ​​doplňky, např. polštáře, závěsy, ubrusy. Díky obsahu viskózy je příjemná na dotek a nevytváří žmolky...
  Bez DPH: 155,0CZK
  186,0CZK
 • Semišová látka - šedá se vzorem
  K dispozici už jen poslední 1,30 m!!!   Popis a použití: Tato kvalitní a velmi univerzální měkká semišová látka je vhodná tak na různé oděvy - sukně, saka, topy, kabátky, ale i na interiérové ​​doplňky, např. polštáře, závěsy, ubrusy. Je spíše hrubší, semišová, měkká. Šířka: 148 c..
  Bez DPH: 110,0CZK
  132,0CZK
 • Oděvní látka - černá s barevným vlasem
  K dispozici už jen poslední 1,80m !!   Popis a použití: tato kvalitní a velmi univerzální látka je vhodná tak na různé oděvy - sukně, šaty, saka, kalhoty, kostýmy, topy, ale i na interiérové ​​doplňky, např. polštáře, závěsy, ubrusy. Měkká, příjemná na dotek.  Šířka: 152..
  Bez DPH: 333,3CZK
  400,0CZK
 • Viskózovo-vlněná látka - černá s páskem
  Vlna a viskóza jsou již od nepaměti velmi oblíbenými materiály z důvodu jejich pevnosti, odolnosti vůči oděru, schopnosti regulovat odvod potu, antibakteriálním a termoregulačním schopnostem (v zimě zahřejí av létě chladí). Tato kvalitní a velmi univerzální lehká látka je vhodná tak na růz..
  Bez DPH: 225,0CZK
  270,0CZK
 • **SLEVA 65%** Elastická kostýmovka - černá + bledě šedé proužky
  K DISPOZICI POSLEDNÍ 1,60m !! Tato černá klasická oděvní resp. kostýmní látka / oblekovka je skutečně velmi univerzální, je vhodná na různé oděvy - zejména obleky, saka, sukně, šaty, lehké kabátky, kalhoty, kostýmy, ale klidně i na interiérové ​​doplňky. Je příjemně lehká a poddajná, málo se mačká ..
  Bez DPH: 45,8CZK 55,0CZK 195,0CZK
 • **SLEVA 65%** Elastická kostýmovka - černá + červené proužky
  Tato černá klasická oděvní resp. kostýmní látka / oblekovky je skutečně velmi univerzální, je vhodná na různé oděvy - zejména obleky, saka, sukně, šaty, lehké kabátky, kalhoty, kostýmy, ale klidně i na interiérové ​​doplňky. Je příjemně lehká a poddajná, málo se mačká a elastická (do šířky). VÝPROD..
  Bez DPH: 45,8CZK 55,0CZK 195,0CZK
 • **SLEVA 65%** Elastická kostýmovka - černá+oranžové pásky
  K dispozici už jenom poslední 3,50m !! Tato černá klasická oděvní resp. kostýmní látka / oblekovky je skutečně velmi univerzální, je vhodná na různé oděvy - zejména obleky, saka, sukně, šaty, lehké kabátky, kalhoty, kostýmy, ale klidně i na interiérové ​​doplňky. Je příjemně lehká a poddajná, málo ..
  Bez DPH: 45,8CZK 55,0CZK 195,0CZK
 • **SLEVA 80%** Elastická kostýmovka - černá + bledě zelené proužky
  Tato černá klasická oděvní resp. kostýmní látka / oblekovky je skutečně velmi univerzální, je vhodná na různé oděvy - zejména obleky, saka, sukně, šaty, lehké kabátky, kalhoty, kostýmy, ale klidně i na interiérové ​​doplňky. Je příjemně lehká a poddajná, málo se mačká a elastická (do šířky). VÝPROD..
  Bez DPH: 33,3CZK 40,0CZK 195,0CZK