Bavlna, len, vlna | Závěsy-látky - látky pro vaše originální modely

Bavlna, len, vlna

Bavlna, len, vlna


V této kategorii najdete látky z bavlny, lnu, vlny, nebo jejich kombinace. Takové látky se tradičně používají pro své výjimečné vlastnosti na různé druhy oděvů (kalhoty, sukně, saka atd.), ale i na interiérové ​​doplňky, např. povlečení, ubrusy či závěsy.
 

Minimálně 6 důvodů proč milovat a používat bavlnu, len a vlnu ♥

1) jednou z nejdůležitějších výhod bavlny a lnu je její velmi dobrá pevnost a odoslnosť vůči oděru
2) další výhodou je, že dokáží nasát velké procento vlhkosti, čímž výborně regulují odvod potu
3) termoregulační schopnosti (zabraňují rychlému průniku vnější klimatu k pokožce) - v letních měsících nám bavlněné a lněné oděvy pomáhají regulovat nadměrné teplo, len a vlna v zimě výborně zahřejí.
4) antibakteriálne schopnosti bavlny, lnu i vlny (např. vlna je proteinové vlákno a takto na sebe váže mnoho škodlivé substance včetně řady virů a bakterií, přičemž omezuje jejich rozklad či množení).
5) len je ekologickou tkaninou, protože při pěstování lněných rostlin není třeba používat pesticidy ani hnojiva, při výrobě lněné tkaniny nejsou nutné ani chemické úpravy.
6) důležitý je i
poměr skvělých vlastností k ceně těchto látek - i když jsou bavlněné, lněné a vlněné výrobky velmi kvalitní, jejich cena patří mezi nejnižší na trhu.

 

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Bavlněný pružný flanel - bílý
  K dispozici už jen poslední 1,10 m!!!  Bavlněný flanel metráž, mírně pružný, je už léta velmi oblíbená hrubší látka, která je mimořádně měkká, teplá a příjemná na omak. Flanel se používá při výrobě sportovního oblečení, nočního prádla, ložního prádla a různých odevů. Šířka: 80 cm Pružnost:..
  Bez DPH: 125,0CZK
  150,0CZK
 • Bavlněno-lněná látka - krémová
  K dispozici už jen poslední 1.00m !!!  Bavlna a len jsou již od nepaměti velmi oblíbenými materiály z důvodu jejich pevnosti, odolnosti vůči oděru, schopnosti regulovat odvod potu, antibakteriálním a termoregulačním schopnostem (v zimě zahřejí av létě chladí). Tato kvalitní a velm..
  Bez DPH: 166,7CZK
  200,0CZK
 • Oděvní látka polyesterově-bavlněná - krémová
  K DISPOZICI už jenom poslední 3,00m !! Tato univerzální látka je ideální na různé oděvy - lehké sukně, šaty, kalhoty, saka a obleky, ale i na interiérové ​​doplňky, např. polštáře, závěsy, ubrusy. Je měkká, příjemná na dotek, s jemným strukturováním resp. nenápadným vzorem, spíše lehká, padající, ..
  Bez DPH: 155,0CZK
  186,0CZK
 • Bavlněná látka - krémová se vzorem
  K DISPOZICI už jenom poslední 3,00m! Bavlna a len jsou již od nepaměti velmi oblíbenými materiály z důvodu jejich pevnosti, odolnosti vůči oděru, schopnosti regulovat odvod potu, antibakteriálním a termoregulačním schopnostem (v zimě zahřejí av létě chladí). Tato kvalitní a velmi unive..
  Bez DPH: 223,3CZK
  268,0CZK
 • Oděvní látka polyesterově-bavlněná - pískově hnědá
  K dispozici už jenom poslední 4,40m !! Tato univerzální látka je ideální na různé oděvy - lehké sukně, šaty, kalhoty, saka a obleky, ale i na interiérové ​​doplňky, např. polštáře, závěsy, ubrusy. Je měkká, příjemná na dotek, s jemným strukturováním resp. nenápadným vzorem, spíše lehká, pada..
  Bez DPH: 155,0CZK
  186,0CZK
 • Vlněná hrubší látka - hnědo-zlatavá
  K DISPOZICI POSLEDNÍ 1,30m !! Vlna je již od nepaměti velmi oblíbenými materiálem z důvodu její pevnosti, odolnosti vůči oděru, schopnosti regulovat odvod potu, antibakteriálním a termoregulačním schopnostem (v zimě zahřeje). Tato kvalitní a velmi univerzální látka je vhodná ..
  Bez DPH: 333,3CZK
  400,0CZK
 • Bavlněno-lněná látka - oranžová
  Bavlna a len jsou již od nepaměti velmi oblíbenými materiály z důvodu jejich pevnosti, odolnosti vůči oděru, schopnosti regulovat odvod potu, antibakteriálním a termoregulačním schopnostem (v zimě zahřejí av létě chladí). Tato kvalitní a velmi univerzální látka je vhodná tak na různé od..
  Bez DPH: 166,7CZK
  200,0CZK
 • Oděvní látka polyesterově-bavlněná - cihlově červená II
  Tato univerzální látka je ideální na různé oděvy - lehké sukně, šaty, kalhoty, saka a obleky, ale i na interiérové ​​doplňky, např. polštáře, závěsy, ubrusy. Je měkká, příjemná na dotek, s jemným strukturováním resp. nenápadným vzorem, spíše lehká, padající, a kombinuje v sobě všechny výhody poly..
  Bez DPH: 155,0CZK
  186,0CZK
 • Viskózová-lněná látka - bledě růžová
  Tato kvalitní a velmi univerzální lehká lněná látka je vhodná tak na různé oděvy, především jarní a letní - lehké vzdušné sukně, šaty, kalhoty, saka, ale i na interiérové ​​doplňky, např. povlečení,  závěsy, ubrusy. Lněná vlákna mají nepravidelný tvar, díky čemuž má lněná tkanina charakterist..
  Bez DPH: 155,0CZK
  186,0CZK
 • Vlněná hrubší látka - oranžovo-černá
  K dispozici už jenom poslední 4,80m !! Vlna je již od nepaměti velmi oblíbenými materiálem z důvodu její pevnosti, odolnosti vůči oděru, schopnosti regulovat odvod potu, antibakteriálním a termoregulačním schopnostem (v zimě zahřeje). Tato kvalitní a velmi univerzální látka je vho..
  Bez DPH: 333,3CZK
  400,0CZK
 • Stoprocentní bavlna - bílá se vzorem
  Bavlna a len jsou již od nepaměti velmi oblíbenými materiály z důvodu jejich pevnosti, odolnosti vůči oděru, schopnosti regulovat odvod potu, antibakteriálním a termoregulačním schopnostem (v zimě zahřejí av létě chladí). Tato kvalitní a velmi univerzální látka je vhodná tak na různé odě..
  Bez DPH: 125,0CZK
  150,0CZK
 • Oděvní látka polyesterově-bavlněná - bledě zelená
  Tato univerzální látka je ideální na různé oděvy - lehké sukně, šaty, kalhoty, saka a obleky, ale i na interiérové ​​doplňky, např. polštáře, závěsy, ubrusy. Je měkká, příjemná na dotek, lehká, padající, a kombinuje v sobě všechny výhody polyesteru a bavlny (polyester: trvanlivost, odolnost, nesr..
  Bez DPH: 155,0CZK
  186,0CZK
 • Hrubší 100% bavlněná látka - světlá zelená
  K DISPOZICI POSLEDNÍ 1,70m !! Tato kvalitní a velmi univerzální látka je vhodná tak na různé oděvy - sukně, šaty, saka, kalhoty, kostýmy, kabátky, ale i na interiérové ​​doplňky, např. polštáře, závěsy, ubrusy. Je spíše hrubší, vhodná také na potahy, bavlněná. Šířka: 88 cm Pružnost: ne Složen..
  Bez DPH: 56,7CZK
  68,0CZK
 • Stoprocentní bavlna se vzorem
  K dispozici už jen poslední 1m !! Bavlna a len jsou již od nepaměti velmi oblíbenými materiály z důvodu jejich pevnosti, odolnosti vůči oděru, schopnosti regulovat odvod potu, antibakteriálním a termoregulačním schopnostem (v zimě zahřejí av létě chladí). Tato kvalitní a velmi univerzá..
  Bez DPH: 125,0CZK
  150,0CZK
 • Bavlněná látka - bledě modrá
  K dispozícii poslední 1,50m Bavlna a len jsou již od nepaměti velmi oblíbenými materiály z důvodu jejich pevnosti, odolnosti vůči oděru, schopnosti regulovat odvod potu, antibakteriálním a termoregulačním schopnostem (v zimě zahřejí av létě chladí). Tato kvalitní a velmi univerzální lehká..
  Bez DPH: 155,0CZK
  186,0CZK
 • Bavlněná látka/halenkovina - bledě modrá I
  Tato univerzální látka je ideální na různé oděvy - predevším košile, halenky a topy, také lehké sukně, šaty, kalhoty, příp. povlečení. Je měkká, příjemná na dotek, spíše tenčí/lehká, a má v sobě všechny výhody bavlny (bavlna: odolnost, savost, antibakteriální, termoregulační). Šířka: 112 cm Pr..
  Bez DPH: 155,0CZK
  186,0CZK
 • Bavlněná látka - prošívaná modrá
  Bavlna a len jsou již od nepaměti velmi oblíbenými materiály z důvodu jejich pevnosti, odolnosti vůči oděru, schopnosti regulovat odvod potu, antibakteriálním a termoregulačním schopnostem (v zimě zahřejí av létě chladí). Tato kvalitní a velmi univerzální látka je vhodná tak na různé oděvy..
  Bez DPH: 155,0CZK
  186,0CZK
 • Bavlněná látka - světlá šedá
  Tato univerzální látka je ideální na různé oděvy - sukně, šaty, kalhoty, saka a obleky, ale i na interiérové ​​doplňky, např. polštáře, závěsy, ubrusy. Je měkká, příjemná na dotek, spíše tenčí až střední, padající, a kombinuje v sobě všechny výhody polyesteru a bavlny (polyester: trvanlivost, odoln..
  Bez DPH: 155,0CZK
  186,0CZK
 • Hrubší vlněná látka - šedá kocka
  Bavlna i lna jsou již od nepaměti velmi oblíbenými materiály z důvodu jejich pevnosti, odolnosti vůči oděru, schopnosti regulovat odvod potu, antibakteriálním a termoregulačním schopnostem. Tato kvalitní a velmi univerzální látka je vhodná tak na různé oděvy - sukně, šaty, saka, kalhoty..
  Bez DPH: 110,0CZK
  132,0CZK
 • Stoprocentní vlněná látka - tmavě šedá s páskem
  K dispozici už jen poslední 1,60 m !!!  Vlněné látky jsou již od nepaměti velmi oblíbenými materiály z důvodu jejich pevnosti, odolnosti vůči oděru, schopnosti regulovat odvod potu, antibakteriálním a termoregulačním schopnostem (v zimě zahřejí). Tato kvalitní a velmi univerzáln..
  Bez DPH: 358,3CZK
  430,0CZK
 • Bavlněná kostýmovka - černá s páskem
  K dispozici už jen poslední 2.10 m!!  Bavlna a len jsou již od nepaměti velmi oblíbenými materiály z důvodu jejich pevnosti, odolnosti vůči oděru, schopnosti regulovat odvod potu, antibakteriálním a termoregulačním schopnostem (v zimě zahřejí av létě chladí). Tato kvalitní a velmi un..
  Bez DPH: 358,3CZK
  430,0CZK
 • Viskózovo-vlněná látka - černá s páskem
  Vlna a viskóza jsou již od nepaměti velmi oblíbenými materiály z důvodu jejich pevnosti, odolnosti vůči oděru, schopnosti regulovat odvod potu, antibakteriálním a termoregulačním schopnostem (v zimě zahřejí av létě chladí). Tato kvalitní a velmi univerzální lehká látka je vhodná tak na růz..
  Bez DPH: 225,0CZK
  270,0CZK
 • Stoprocentní vzorovaná bavlna - modrá květovaná
  Bavlna je již od nepaměti velmi oblíbeným materiálem z důvodu pevnosti, odolnosti vůči oděru, schopnosti regulovat odvod potu, antibakteriálním a termoregulačním schopnostem (v zimě zahřejí av létě chladí).  Tato kvalitní a velmi univerzální látka z italské kolekce&nbs..
  Bez DPH: 200,0CZK
  240,0CZK
 • Stoprocentní vzorovaná bavlna - zelená květovaná
  Bavlna je již od nepaměti velmi oblíbeným materiálem z důvodu pevnosti, odolnosti vůči oděru, schopnosti regulovat odvod potu, antibakteriálním a termoregulačním schopnostem (v zimě zahřejí av létě chladí).  Tato kvalitní a velmi univerzální látka z italské kolekce&nbs..
  Bez DPH: 200,0CZK
  240,0CZK
 • Stoprocentní vzorovaná bavlna - hnědá květovaná
  Bavlna je již od nepaměti velmi oblíbeným materiálem z důvodu pevnosti, odolnosti vůči oděru, schopnosti regulovat odvod potu, antibakteriálním a termoregulačním schopnostem (v zimě zahřejí av létě chladí).  Tato kvalitní a velmi univerzální látka z italské kolekce je ..
  Bez DPH: 200,0CZK
  240,0CZK
 • Stoprocentní vzorovaná bavlna - barevná květovaná
  Bavlna je již od nepaměti velmi oblíbeným materiálem z důvodu pevnosti, odolnosti vůči oděru, schopnosti regulovat odvod potu, antibakteriálním a termoregulačním schopnostem (v zimě zahřejí av létě chladí).  Tato kvalitní a velmi univerzální látka z italské kolekce&nbs..
  Bez DPH: 200,0CZK
  240,0CZK