Brokáty, žakardy | Závěsy-látky - látky pro vaše originální modely

Brokáty, žakardy

Brokáty, žakardy


Brokát je pevnější a velmi elegantní látka vyšívaná třpytivými nitěmi, který má vždy krásné vzory a nezaměnitelný lesk. Podobně žakard je pevnější látka, obyvkle bavlněná nebo viskózová, se žakárovým vzorem avšak bez lesku. 

Tyhle látky jsou hrubší - výborně drží svůj tvar a jsou tedy vhodné na společenské, večerní či plesové sukně a šaty, kabátky, saka, bolerka a jiné společenské oděvy, historické a dobové oděvy a kostýmy, ale i na luxusní doplňky do domácnosti. 

 

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Žakarová látka (žakard) - černý + květy
  K dispozici už jenom poslední 4,90m !! Žakar (žakard, žakárová látka) metráž je pevnější elegantní látka vyšívaná žakarovými vzory, která dobře drží svuj tvar. Je černé barvy vyšívaný květy s jemným leskem. Je to elegantně působící látka ideální na pevnejší společenské, večerní či plesové..
  Bez DPH: 408,3CZK
  490,0CZK
 • Žakard bavlněný - přírodní bílý s leskem
  K DISPOZICI POSLEDNÍ 2,00m !! Žakar (žakard, žakárová látka) metráž je pevnější elegantní látka vyšívaná žakarovými vzory, která dobře drží svuj tvar.  Je to elegantně působící látka ideální na pevnejší svatební, společenské, večerní či plesové sukně a šaty, skladané sukně do pásu, kabát..
  Bez DPH: 408,3CZK
  490,0CZK
 • Brokátová látka (brokát) - bílo-stříbrná
  K dispozici už jenom poslední 1,30m !! Brokát (brokátová látka) metráž je pevnější elegantní látka vyšívaná žakarovými vzory a lesklými nitěmi, která dobře drží svůj tvar. Je ideální na pevnejší svatební, společenské, večerní či plesové sukně a šaty, predevším skládané sukně do pasu, společe..
  Bez DPH: 404,2CZK
  485,0CZK
 • Brokátová látka (brokát) - stříbrno-béžová
  K DISPOZICI poslední kus: 0,55m  Brokát (brokátová látka) metráž je pevnější elegantní látka vyšívaná lesklými nitěmi, která dobře drží svůj tvar.  Je ideální na pevnejší společenské, večerní či plesové sukně a šaty, predevším skládané sukně do pasu, společenské kabátky, ..
  Bez DPH: 408,3CZK
  490,0CZK
 • **SLEVA 40%** Žakard - krémový
  K DISPOZICI poslední 4.60 m ​Žakar (žakard, žakárová látka) metráž je pevnější elegantní látka vyšívaná žakarovými vzory, která dobře drží svuj tvar.  Je to elegantně působící látka ideální na pevnejší svatební, společenské, večerní či plesové sukně a šaty, skladané sukně do pásu, kabátk..
  Bez DPH: 216,7CZK 260,0CZK 440,0CZK
 • Brokátová látka (brokát) - zlato-hnědá
  Brokát (brokátová látka) metráž je pevnější elegantní látka vyšívaná žakarovými vzory a lesklými nitěmi, která dobře drží svůj tvar.  Je ideální na pevnejší svatební, společenské, večerní či plesové sukně a šaty, predevším skládané sukně do pasu, společenské kabátky, saka, ..
  Bez DPH: 291,7CZK
  350,0CZK
 • **SLEVA 40%** Žakard - stororůžový
  K DISPOZICI POSLEDNÍ 1.70 m Žakar (žakard, žakárová látka) metráž je pevnější elegantní látka vyšívaná žakarovými vzory, která dobře drží svuj tvar.  Je to elegantně působící látka ideální na pevnejší společenské, večerní či plesové sukně a šaty, skladané sukně do pásu, kabátky, saka, bo..
  Bez DPH: 283,3CZK 340,0CZK 570,0CZK
 • Brokátová látka (brokát) - zlato-červená
  K DISPOZICI POSLEDNÍ zbytek 0,30m !! (Zbytek je trochu křivý, na jedné straně je to cca 0,20m, na druhé cca 0,35m, proto účtujeme průměr 0,30m)   Brokát (brokátová látka) metráž je pevnější elegantní látka vyšívaná žakarovými vzory a lesklými nitěmi, která dobře drží svůj tv..
  Bez DPH: 291,7CZK
  350,0CZK
 • Brokát - zlato-purpurově fialový
  Brokát (brokátová látka) metráž je pevnější a velmi elegantní látka vyšívaná třpytivými nitěmi, obvykle se žakárovým vzorem. Má vždy krásné vzory a nezaměnitelný lesk. Je to luxusně působící látka, která výborně drží svůj tvar a je vhodná na pevnejší společenské, večern..
  Bez DPH: 291,7CZK
  350,0CZK
 • Brokátová látka (brokát) - bílo-zlato-zelená
  K DISPOZICI poslední 2.90 m Brokát (brokátová látka) metráž je pevnější elegantní látka prošívaná lesklými nitěmi a obvykle vyšívaná žakárovým vzorem. Je to elegantně působící látka, která dobře drží svůj tvar a je vhodná na pevnejší společenské, večerní či plesové sukně a ..
  Bez DPH: 358,3CZK
  430,0CZK
 • Brokátová látka (brokát) - smetanovo-tyrkysová
  K DISPOZICI POSLEDNÍ 1.10 m  Brokát (brokátová látka) metráž je pevnější elegantní látka prošívaná lesklými nitěmi a obvykle vyšívaná žakárovým vzorem. Je to elegantně působící látka, která dobře drží svůj tvar a je vhodná na pevnejší společenské, večerní či plesové s..
  Bez DPH: 450,0CZK
  540,0CZK
 • Brokátová látka (borkát) - zlato-tyrkysově modrý
  Brokát (brokátová látka) metráž je pevnější elegantní látka prošívaná lesklými nitěmi a obvykle vyšívaná žakárovým vzorem. Je to elegantně působící látka, která dobře drží svůj tvar a je vhodná na pevnejší společenské, večerní či plesové sukně a šaty, kabátky, saka, bolerka ..
  Bez DPH: 291,7CZK
  350,0CZK