Kožešina

Kožešina............................

Kožešina............................

Kožešina (kožešinová látka) metráž je měkká látka s vyšším vlasem se vzhledem pravé kožešiny,vhodná na kabáty, bundy, saka, bolerka, kostýmy a jiné oděvy, doplňky a dekorace.
 
Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Elastická kožešina - bledě hnědá
  POZOR! Časově omezená nabídka! K dipozici už jen POSLEDNÍ METRY !!!  Elastická umělá kožešina v metráži, měkoučká a huňatá  Vhodná na kabáty, saka, bolerka, pláštěnky, peleríny, oděvy, kostýmy, dekorace. Šírka: 146 cm Pružnost: do jedné strany - šírky Složení: 95% polyester 5%..
  Bez DPH: 562,5CZK
  675,0CZK
 • Elastická kožešina - leopard
  POZOR! Časově omezená nabídka! K dipozici už jen POSLEDNÍ METRY !!!  Elastická umělá kožešina v metráži, měkoučká a huňatá  Vhodná na kabáty, saka, bolerka, pláštěnky, peleríny, oděvy, kostýmy, dekorace. Šírka: 150 cm Pružnost: do jedné strany - šírky Složení: 97% polyester 3%..
  Bez DPH: 448,3CZK
  538,0CZK
 • Kožešina s dlouhým vlasem - tmavě hnědá
  Umělá kožešina v metráži, měkoučká a huňatá  S delším vlasem, cca 3-4 cm. Vhodná na kabáty, saka, bolerka, pláštěnky, peleríny, oděvy, kostýmy, dekorace. Šířka: 140 cm Pružnost: ne Složení: 100% polyester Údržba: doporučujeme čištění v čistírně, neprat , nežehlit...
  Bez DPH: 335,0CZK
  402,0CZK
 • Elastická kožešina - bledě šedá
  POZOR! Časově omezená nabídka! K dipozici už jen POSLEDNÍ METRY !!!  Elastická umělá kožešina v metráži, měkoučká a huňatá  Vhodná na kabáty, saka, bolerka, pláštěnky, peleríny, oděvy, kostýmy, dekorace. Šířka: 160 cm Pružnost: do jedné strany - šírky Složení: 97% polyester 3%..
  Bez DPH: 562,5CZK
  675,0CZK
 • Elastická kožešina - šedý leopard
  POZOR! Časově omezená nabídka! K dipozici už jen POSLEDNÍ METRY !!!  Elastická umělá kožešina v metráži, měkoučká a huňatá  Vhodná na kabáty, saka, bolerka, pláštěnky, peleríny, oděvy, kostýmy, dekorace. Šířka: 150 cm Pružnost: do jedné strany - šírky Složení: 98% polyester 2%..
  Bez DPH: 448,3CZK
  538,0CZK
 • Kožešina - černo-bíla
  POZOR! Časově omezená nabídka! K dipozici už jen POSLEDNÍ METRY !!!  Umělá kožešina v metráži, měkoučká a huňatá  Vhodná na kabáty, saka, bolerka, pláštěnky, peleríny, oděvy, kostýmy, dekorace. Šířka: 132 cm Pružnost: ne Složení: 100% polyester Údržba: doporučujeme čištění v ..
  Bez DPH: 562,5CZK
  675,0CZK
 • Elastická kožešina - černá s kašmírovým vzorem
  POZOR! Časově omezená nabídka! K dipozici už jen POSLEDNÍ METRY !!!  Elastická umělá kožešina v metráži, měkoučká a huňatá  Vhodná na kabáty, saka, bolerka, pláštěnky, peleríny, oděvy, kostýmy, dekorace. Šířka: 160 cm Pružnost: do jedné strany - šírky Složení: 98% polyester 2%..
  Bez DPH: 562,5CZK
  675,0CZK