Kostýmovky, šatovky, tradiční oděvné látky

Kostýmovky, šatovky

Kostýmovky, šatovky

V této kategorii najdete různé látky tradičně používané na všechny druhy oděvů (kalhoty, sukně, saka, kostýmy, kabátky atd.), ale i na interiérové ​​doplňky, např. povlečení, ubrusy či závěsy. Jde o bežné šatové látky, z kterých se šijí oděvy na běžné nošní příp. business oděvy.
 
Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • ★ SLEVA 70% ★ Oděvní/závěsová látka - černobílá plastická
  Univerzální černobílá elastická látka vhodná na různé oděvy, ale i závěsy, interiérové ​​doplňky. Tento úplet je opravdu zajímavý - střídá se černá síťovinová část (mírně průhledná) s bílou úpletovou (neprůhledná, vystouplá) časťou. Původní cena 120,- kč/m, nyní SE SLEVOU -70% JEN ZA  3..
  Bez DPH: 29,2CZK 35,0CZK 120,0CZK
 • Oděvní látka - kostkovaná černo-bílá VK20
  Popis a použití: tato kvalitní a velmi univerzální látka je vhodná tak na různé oděvy - sukně, šaty, saka, kalhoty, kostýmy, topy, ale i na interiérové ​​doplňky, např. polštáře, závěsy, ubrusy. Měkká, příjemná na dotek.  Časově omezená nabídka - k dispozici už jen poslední 5.80 metry !..
  Bez DPH: 110,0CZK
  132,0CZK
 • Elastická oděvní látka - černo-bíla s páskem VK43
  Popis a použití: tato kvalitní a velmi univerzální látka je vhodná tak na různé oděvy - sukně, šaty, saka, kalhoty, kostýmy, topy, ale i na interiérové ​​doplňky, např. polštáře, závěsy, ubrusy. Příjemná na dotyk, díky elastanu a elasticite pohodlná při nošení. Časově omezená nabídka - k dis..
  Bez DPH: 101,7CZK
  122,0CZK
 • Viskózová oděvní látka - krémová VK26
  Popis a použití: tato kvalitní a velmi univerzální látka je vhodná tak na různé oděvy - sukně, šaty, saka, kalhoty, kostýmy, topy, ale i na interiérové ​​doplňky, např. polštáře, závěsy, ubrusy. Příjemná na dotyk, díky obsahu viskózy sa na ní netvoří žmolky.  Časově omezená nabídka - k ..
  Bez DPH: 133,3CZK
  160,0CZK
 • Viskózová oděvní látka - světlá oranžová VK08
  Popis a použití: tato kvalitní a velmi univerzální látka je vhodná tak na různé oděvy - sukně, šaty, saka, kalhoty, kostýmy, topy, ale i na interiérové ​​doplňky, např. polštáře, závěsy, ubrusy.   Časově omezená nabídka - k dispozici už jen poslední 2,85 metry !!!   Ší..
  Bez DPH: 155,0CZK
  186,0CZK
 • Oděvní šušťáková látka - hnědá VK11
  Popis a použití: tato kvalitní a velmi univerzální látka šušťákového typu je vhodná tak na různé oděvy ale i na interiérové ​​doplňky, např. polštáře, závěsy, ubrusy.   Časově omezená nabídka - k dispozici už jen poslední 3,30 metry !!!   Šířka: 88 cm Pružnost: ne Sl..
  Bez DPH: 66,7CZK
  80,0CZK
 • Elastická oděvní látka - červená VK27
  Popis a použití: tato kvalitní a velmi univerzální látka je vhodná tak na různé oděvy - sukně, šaty, saka, kalhoty, kostýmy, topy, ale i na interiérové ​​doplňky, např. polštáře, závěsy, ubrusy. Díky elasticitě se nosí velmi pohodlně. Časově omezená nabídka - k dispozici už jen poslední 2,50..
  Bez DPH: 155,0CZK
  186,0CZK
 • Viskózová oděvní látka - tmavě červená VK06
  Popis a použití: tato kvalitní a velmi univerzální látka je vhodná tak na různé oděvy - sukně, šaty, saka, kalhoty, kostýmy, topy, ale i na interiérové ​​doplňky, např. polštáře, závěsy, ubrusy.   Časově omezená nabídka - k dispozici už jen poslední 2,50 metry !!!   Ší..
  Bez DPH: 155,0CZK
  186,0CZK
 • Oděvní šušťáková dětská látka VK10
  Popis a použití: tato kvalitní a velmi univerzální látka šušťákového typu je vhodná tak na různé oděvy ale i na interiérové ​​doplňky, např. polštáře, závěsy, ubrusy.   Časově omezená nabídka - k dispozici už jen poslední 2,90 metry !!!   Šířka: 88 cm Pružnost: ne Sl..
  Bez DPH: 66,7CZK
  80,0CZK
 • Kostýmovka - světlá růžová BUN03
  Popis a použití: tato kvalitní a velmi univerzální látka je vhodná tak na různé oděvy - sukně, šaty, saka, kalhoty, kostýmy, topy, ale i na interiérové ​​doplňky, např. polštáře, závěsy, ubrusy. Je spíše tenší, jemná, příjemní na dotyk. Šířka: 144 cm Pružnost: ne Složení: 100% polyester Ú..
  Bez DPH: 133,3CZK
  160,0CZK
 • Viskózová oděvní látka - bordó VK44
  Popis a použití: tato kvalitní a velmi univerzální látka je vhodná tak na různé oděvy - sukně, šaty, saka, kalhoty, kostýmy, topy, ale i na interiérové ​​doplňky, např. polštáře, závěsy, ubrusy. Bordó barva je hezky prošívaná barevnou nití. Díky obsahu viskózy nevytvára žmolky.  Časově ..
  Bez DPH: 146,7CZK
  176,0CZK
 • Hrubší 100% bavlněná látka - světlá zelená VK14
  Tato kvalitní a velmi univerzální látka je vhodná tak na různé oděvy - sukně, šaty, saka, kalhoty, kostýmy, kabátky, ale i na interiérové ​​doplňky, např. polštáře, závěsy, ubrusy. Je spíše hrubší, vhodná také na potahy, bavlněná. Časově omezená nabídka - k dispozici už jen poslední 1,70 metry !!..
  Bez DPH: 56,7CZK
  68,0CZK
 • Elastická oděvní látka - světlá zelená VK24
  Popis a použití: tato kvalitní a velmi univerzální látka je vhodná tak na různé oděvy - sukně, šaty, saka, kalhoty, kostýmy, topy, ale i na interiérové ​​doplňky, např. polštáře, závěsy, ubrusy. Díky elasticitě se nosí velmi pohodlně. Časově omezená nabídka - k dispozici už jen poslední 2,80..
  Bez DPH: 155,0CZK
  186,0CZK
 • Elastická oděvní látka - světá zelená se vzorem VK09
  Popis a použití: tato kvalitní a velmi univerzální látka je vhodná tak na různé oděvy - sukně, šaty, saka, kalhoty, kostýmy, topy, ale i na interiérové ​​doplňky, např. polštáře, závěsy, ubrusy. Díky elasticitě se nosí velmi pohodlně. Časově omezená nabídka - k dispozici už jen poslední 3,10..
  Bez DPH: 177,5CZK
  213,0CZK
 • Oděvní látka - jablkově zelená VK22
  Popis a použití: tato kvalitní a velmi univerzální látka je vhodná tak na různé oděvy - sukně, šaty, saka, kalhoty, kostýmy, topy, ale i na interiérové ​​doplňky, např. polštáře, závěsy, ubrusy.  Časově omezená nabídka - k dispozici už jen poslední 2,90 metry !!!   Šířka: 1..
  Bez DPH: 133,3CZK
  160,0CZK
 • Viskózová oděvní látka - jablkově zelená VK07
  Popis a použití: tato kvalitní a velmi univerzální látka je vhodná tak na různé oděvy - sukně, šaty, saka, kalhoty, kostýmy, topy, ale i na interiérové ​​doplňky, např. polštáře, závěsy, ubrusy.   Časově omezená nabídka - k dispozici už jen poslední 4,70 metry !!!   Ší..
  Bez DPH: 155,0CZK
  186,0CZK
 • Elastická semišová látka - světlá šedá se vzorem VK42
  Popis a použití: tato kvalitní a velmi univerzální látka je vhodná tak na různé oděvy - sukně, šaty, saka, kalhoty, kostýmy, topy, kabátky, ale i na interiérové ​​doplňky, např. polštáře, závěsy, ubrusy. Je spíše hrubší, semišová, měkká. Časově omezená nabídka - k dispozici už jen poslední 3..
  Bez DPH: 110,0CZK
  132,0CZK
 • Hrubší elastická kostkovaná látka VK37
  Popis a použití: tato kvalitní a velmi univerzální látka je vhodná tak na různé oděvy - sukně, šaty, saka, kalhoty, kostýmy, topy, ale i na interiérové ​​doplňky, např. polštáře, závěsy, ubrusy. Spíš hrubší, měkká, příjemná na dotek, podobná bavlně, elastická do jedné strany. Časově ome..
  Bez DPH: 87,5CZK
  105,0CZK
 • Zajímavá oděvní látka s vlasem VK40
  Popis a použití: tato kvalitní a velmi univerzální látka je vhodná tak na různé oděvy - sukně, šaty, saka, kalhoty, kostýmy, topy, ale i na interiérové ​​doplňky, např. polštáře, závěsy, ubrusy. Měkká, příjemná na dotek.  Časově omezená nabídka - k dispozici už jen poslední 1.80 me..
  Bez DPH: 333,3CZK
  400,0CZK
 • Elastická oděvní látka, kostýmovka - tmavá modrá VK38
  Popis a použití: tato kvalitní a velmi univerzální oděvní kostýmova látka je vhodná tak na různé oděvy - sukně, šaty, saka, kalhoty, kostýmy, topy, ale i na interiérové ​​doplňky, např. polštáře, závěsy, ubrusy. Měkká, příjemná na dotek.  Časově omezená nabídka - k dispozici už jen..
  Bez DPH: 223,3CZK
  268,0CZK
 • Elastická oděvní látka, kostýmovka - černá VK39
  Popis a použití: tato kvalitní a velmi univerzální oděvní kostýmova látka je vhodná tak na různé oděvy - sukně, šaty, saka, kalhoty, kostýmy, topy, ale i na interiérové ​​doplňky, např. polštáře, závěsy, ubrusy. Měkká, příjemná na dotek.  Časově omezená nabídka - k dispozici už jen..
  Bez DPH: 223,3CZK
  268,0CZK
 • Viskózovo-vlněná látka - černá s páskem KO
  Vlna a viskóza jsou již od nepaměti velmi oblíbenými materiály z důvodu jejich pevnosti, odolnosti vůči oděru, schopnosti regulovat odvod potu, antibakteriálním a termoregulačním schopnostem (v zimě zahřejí av létě chladí). Tato kvalitní a velmi univerzální látka je vhodná tak na různé ..
  Bez DPH: 225,0CZK
  270,0CZK
 • Elastická kostýmovka - černá+oranžové pásky
  Popis a použití: tato kvalitní a velmi univerzální oděvní kostýmova látka metráž je vhodná tak na různé oděvy - obleky, saka, sukně, šaty, kalhoty, kostýmy, topy, ale i na interiérové ​​doplňky. Měkká, příjemná na dotek, pružná do jedné strany.  Šířka: 148 cm Pružnost: do 1 stra..
  Bez DPH: 177,5CZK
  213,0CZK